Subli Seniores priores - Hůře krmitelní koně

4 hodnocení
 
 

Seniores priores je kompletní krmivo pro koně a poníky s problémy s krmením a hmotností. Směs je vhodná pro starší a hůře krmitelné koně.
Náhražka objemového krmiva a ostatních krmiv.Podává se máčené (3 l vody na 1 kg směsi). Pro koně se špatnými zuby, staré koně a koně ve špatném stavu.

655 Kč    
Kód produktu 1255
Značka Subli
Kategorie Müsli
 

Subli Seniores priores byla vyvinuta pro koně a poníky, kteří mají problémy s obvyklým objemovým krmivem jako je seno, senáž, granule, obiloviny, müesli apod. Obvyklou příčinou těchto problémů jsou problémy se zuby. Koně a poníci potřebují denně dostatek objemového krmiva k udržení zdraví a pohody. Střevním traktem projde denně velké množství rostlinného materiálu. Pokud k tomu z různých příčin (špatné zuby) nedochází, bude mít kůň/poník vážné problémy. Jeho zdraví se rychle zhorší a stejně tak i jeho celkový stav. Jako majitel koně/poníka musíte proto ihned něco udělat.
Subli vyvinula speciální krmivo, které je zároveň objemovým i doplňkovým krmivem a proto je schopné plně nahradit veškerá další krmiva. Tento produkt lze podávat koním i poníkům (dokonce i v případě závažných dentálních problémů) a je lehce stravitelný. Jak jsme již uvedli, jedná se o komplexní krmivo. V zásadě není potřeba nic přidávat a není třeba krmit jakékoliv další krmivo. Pokud je však kůň/poník  stále schopen žrát seno, senáž anebo vojtěšku, je dobré tato krmiva krmit současně se směsí. Pro koně je důležité i samotné žvýkání, přestože při něm nepřijme tolik objemového krmiva.

Subli Seniores priores je třeba před krmením namočit (+- 1 kg produktu na 100 kg požadované tělesné hmotnosti na den). Namáčí se v +- 3 litrech vody po dobu zhruba 6 hodin. V ideálním případě se krmí 4x denně. Protože je důležité krmivo dostatečně dlouho máčet (min. 6 hodin), je dobré je na další den namočit už večer.

Velikost balení: 20 kg

Hmotnost 20 kg